Jak wygląda terapia falami uderzeniowymi w praktyce?

Promieniowe urządzenie do terapii falami uderzeniowymi jest wymagane do zastosowania terapii falami uderzeniowymi w praktyce. Wybór urządzenia może uprościć sposób leczenia fizjoterapeuty. Gymna Shock Masters są wyposażone w inteligentny system terapii przewodowej pacjenta ShockMaster (pGTS), który dostosowuje poziom leczenia do dolegliwości i stanu pacjenta. Fizjoterapeuta wybiera odpowiedni aplikator, a urządzenie zapewnia standardowe leczenie na podstawie wyniku pGTS. Warto upewnić się, że wybierasz urządzenie, które jest nadal rozwijane. Wynika to z faktu, że terapia https://fala-uderzeniowa.warszawa.pl/ wciąż się rozwija, dlatego bardzo korzystne jest, jeśli oprogramowanie terapeutyczne można zaktualizować w oparciu o najnowszą dostępną wiedzę. W Gymna dostosowywane są parametry leczenia i aktualizowane nowe zaburzenia w systemie, w tym protokół leczenia, zgodnie z najnowszymi osiągnięciami. Dzięki temu ShockMaster jest na bieżąco z najnowszą wiedzą.

Trochę o urządzeniach

Urządzenia do terapii falami uderzeniowymi są dostępne w różnych formatach. Na przykład istnieją urządzenia przenośne, takie jak Gymna ShockMaster 300 . Możesz używać tego urządzenia do wykonywania zabiegów w dowolnym miejscu bez żadnych ograniczeń. Urządzenia przenośne są niewielkie i zostały zaprojektowane zgodnie z zasadą „plug & play”. W połączeniu z niestandardowym futerałem, urządzenie fal uderzeniowych jest zatem łatwe do transportu i użytkowania w różnych miejscach.

Większe urządzenie z szerokimi opcjami jest lepszym wyborem dla praktyk, które zawsze wykonują terapię falą uderzeniową w tym samym miejscu, co standard. Gymna ShockMaster 500 to urządzenie fali uderzeniowej z rozbudowanym interfejsem, który oferuje terapeucie idealne wsparcie. Umożliwia terapeucie oferowanie szybkiego i specyficznego leczenia, w pełni dostosowanego do pacjenta, dzięki wstępnie zaprogramowanym protokołom, anatomicznej bibliotece, prawdziwym zdjęciom z leczenia, wszystkim akcesoriom w zasięgu ręki i wielu kanałom wyjściowym. Korzyści z terapii falami uderzeniowymi dla pacjenta

Dla kogo jest ta terapia?

Terapia falami uderzeniowymi przynosi wiele korzyści pacjentom, którzy często cierpią na przewlekłe dolegliwości od kilku lat. Stanowi dobrą i realistyczną alternatywę dla leków przeciwbólowych i (poważnych) operacji, ponieważ jest mniej inwazyjny, mniej stresujący i bardziej skupia się na właściwościach samoleczenia organizmu. Korzyści oferowane przez terapię falami uderzeniowymi obejmują:

  • realistyczna alternatywa dla operacji lub leków
  • leczy przyczynę, a nie objawy
  • 80% wskaźnik sukcesu
  • Średnio wymagane jest 6-8 sesji leczenia
  • szybki zabieg na sesję (8-10 minut)
  • ograniczone działania niepożądane z niewielkim ryzykiem zaczerwienienia lub obrzęku
  • łagodzenie bólu i powrót do zdrowia często już po kilku dniach
  • niezawodna i naukowo udowodniona forma terapii wielu skarg

 

Przeprowadzono wywiad z pięcioma pacjentami na temat ich doświadczeń, z których wszystkie były pozytywne. Jeden z pacjentów, który od lat cierpiał na dolegliwości obu pięt, powiedział: „To, co się stało, było niewiarygodne. Zauważyłem już po dwóch lub trzech zabiegach, że mogłem lepiej chodzić i nosić buty, których nie byłem w stanie przez lata. Przyzwyczaiłem się kupować buty z miękkimi podeszwami, aby lepiej radzić sobie z bólem, który odczuwałem podczas chodzenia po Warszawie.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *